دشواری انتخاب لباس عروس

زوج های جوانی که در نزدیکی مراسم عروسی خود هستند بیشتر زمان خود را  در حال برنامه ریزی  برای مهترین پیشامد دوران زندگی خود هستند.

اما در میان این برنامه ریزی ها انتخاب لباس عروس زیبا که عروس در آن ستاره مجلس عروسی باشد یکی از سخت ترین انتخاب برای هر عروسی باشد. و بیشترین انرژی و زمان  را برای هر عروسی می برد.

اگر به مدل های مختلف عروس  و طرح های مختلف و قیمت های سرسام اور لباس عروس دقت کنیم متوجه می شویم که انتخاب لباس عروس مناسب اصلا کار ساده ای نیست .لباسی که مدتی زمان کمی می پوشنند تنها به امید آنکه  در یک شب خاص که متعلق به آن هاست به درخشند  و بعد آن لباس را شاید اصلا نبپوشند و فقط به عکس ها و فیلم عروسی خود نگاه کنند و یاد مهترین اتفاق رندگی خود بی افتند

انتخاب لباس عروسی که در آن ستاره مجلس عروسی خود باشید اصلا کار ساده نیست . ما سعی کردیم در این نوشته  شما را در انتخاب لباس عروس مناسب راهنمایی کنیم تا کمتر دچار استرس در شب عروسی خویش شوید.

عروس | دشواری انتخاب لباس عروس | لباس عروس

 

اجاره کنید

 

شما یکی از رایجترین روشهای انتخاب لباس عروس را انتخاب کرده اید و دیگر نگران از هزینه لباس عروس خود نمی باشید. آرایشگاه های عروس و مزون های لباس عروس میتوانندشما را در امر یاری کنند.

چه مزایایی دارد؟

دیگر نگران هزینه سرسام آور  لباس عروس خود نمی باشید و با هزینه ای که می کنید می توانید  لباس زیبای را برخود  انتخاب میکنید و بعد از عروسی دردسری برای نگهداری لباس عروس ندارید

چه معایبی دارد؟

اگر لباس در زمان عروسی برایش اتفاقی بی افتاده شما باید خسارت آن را بدهید و همش در زمان عروسی نگران آن را دارید که برای آن اتفافی نیافتد .

به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

فبل از مراسم عروسی لباس عروس انتخابی خود را بپوشید. بعضی از لباس های اجاره  کهنه شده اند لباس عروسی را انتخاب کنید  زیاد استفاده نشده باشد . لباس موردنظرتان را به خوبی بررسی کنید تا اگر شکافتگی یا سابیدگی دارد به نام شما تمام نشود. حتما به صاحب لباس عروسی بگویید . تأکید کنید که از چند روز پیش از عروسی شما به کسی اجاره ندهد.

 

 

چقدر باید هزینه کنیم؟

هزینه اجاره لباس عروس حدودا ۵۰% هزینه خرید همان لباس عروسی هست

اگر بدوزید

یکی از اختصاصی ترین روش های تهیه لباس عروس را انتخاب کرده اید. برای این کار حتما مزونی را انتخاب کنید که پیش از این کار لباس عروسش را دیده و پسندیده باشید.

 

چه مزایایی دارد؟

لباس عروسی انتخاب کرده اید خاص شماست وبهتر از هر لباس عروسی دیگری به شما می آید و شما می توانید در طراحی آن نظرات خود را در آن اعمال کنید

چه معایبی دارد؟

زمان آمده شدن لباس دقیقا مشخص نیست بدقولی بعضی خیاط ها شما را دچار استرس و نگرانی می کندو شما را در برنامه ریزی های که برای عروسی خود کرده اید دچار مشکل می کند و هزینه بیشتری نسبت به کرایه لباس عروس دارد.پروهای متعدد شما را کلافه  و خسته میکند.

به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

در انتخاب مدل لباس عروس دقت زیادی داشته باشید و مدل لباس را انتخاب نمایید حتما به شما می آید. به خیاط خود اعتماد نمایید و لباس مورد نظر خود را به تایید خیاط خود برسانید تا خیاط در نتیجه کار سهیم باشد و اگر به مشکلی با لباس عروس داشتید حتما خیاط هم سهیم باشد و پاسخگوی کار خود باشد.

 

چقدر باید هزینه کنیم؟

هزینه دوخت لباس عروس حدود ۲۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان می باشد. هزینه تهیه پارچه لباس عروس نیز با شما است سعی کنید پارچه لباس عروسیتان را خود تهیه کنید.بعضی از مزون ها لباس عروسی شما را به دیگران اجاره می دهند که این کار باعث می شود شما هزینه ای کمتری پرداخت نمایید.

 

 

اگر بخرید

یکی از ساده ترین کار هاست. به مزون مورد نظر خود می روید ولباس عروس مورد نظر را انتخاب می نمایید

چه مزایایی دارد؟

فقط کافی است لباس مورد نظراتان را پیدا کنید. از آن لحظه تا زمانی که لباس مال شما شود کمتر از ۱۵دقیقه زمان می برد. دغدغه های خوب درآمدن لباس دوخته شده یا کهنه بودن لباس هم آزارتان نخواهد داد.

 

چه معایبی دارد؟

امکان دارد زمانی که لباس عروس خود را تهیه می کنید دچار تغییر سایز شوید و هزینه نسبتا زیاد آن هست.

 

به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

قبل از انتخاب لباس عروس حتما کفش عروسی خود را انتخاب نمایید تا لباس مناسب را انتخاب نمایید و لباس را مدتی بر تن کنید تا معایب آن آشکار شود

چقدر باید هزینه کنیم؟

قیمت لباس عروس مثل هر لباس دیگری بستگی به مارک و جنس پارچه و طراحی آن دارد. قیمت خرید لباس عروس هم از ۸۰۰هزارتومان شروع می شود و باید گفت که پایانی بر آن نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *