معرفی برند مدل لباس عروس Vera Wang

۵۴۲۱۴۰_۴۴۴۸۷۰۷۹۸۸۵۷۹۳۳_۱۰۴۸۲۱۱۵۱۷_n

ورا  وانگ چینی تبار طراح لباس عروس متولد و بزرگ شده در شهر نیویورکاست. پدر و مادر او در چین متولد شد، و در اواسط ۱۹۴۰s به ایالات متحده آمدند. مادر او، فلورانس وو، به عنوان مترجم در سازمان ملل کار می کرد، در حالی که پدرش، چنگ  وانگ، در یگ شرکت پزشکی کار می کرد. Vera Wang در رشته تاریخ هنر تحصیل نمود.

بعد از اتمام تحصیلات در یک مجله مد به مدت ۱۷ سال مشغول به کار شد  و در ۴۰ سالگی بعد از استعفا مستقل به  طراحی لباس عروس پرداخت.

وانگ لباس عروسی برای بسیاری از چهره های معروف شناخته شده طراحی نموده، مانند چلسی کلینتون،  کمپبل براون،  آلیشا کیز، ماریا کری،  ویکتوریا بکهام،  هیلاری داف،  کلویی کارداشیان و کیم کارداشیان.  لباس شب وانگ نیز توسط میشل اوباما پوشیده شده است. معرفی برند مدل لباس عروس Vera Wang |مدل لباس عروس Vera Wang

در اکتبر ۲۳، ۲۰۰۱، کتاب او،در باره مراسم عروسی، منتشر شد. در ژوئن ۲۰۰۵، او موفق به کسب CFDA (شورای طراحان مد  از امریکا)  شددر ۲۷ مه سال ۲۰۰۶، وانگ جایزه یک عمر دستاورد آندره لئون تالی از کالج ساوانا هنر و طراحی شد.

در سال ۱۹۹۰، سالن طراحی خود را خود در هتل کارلایل در شهر نیویورک است باز نمود . وانگ همچمنین در زمینه کیف . کفش  عطر محصولاتی دارد. بیشتر لباس های عروس Vera Wang قیمت مناسبی دارند

 

 

منبع

 

 

 

 

 

 

لباس عروس مدل Vera Wang

     مدل لباس Vera Wang

 لباس عروس Vera Wang

مدل لباس عروس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *