چگونه بهترین لباس عروس را انتخاب کنید

sghm

همه ما می دانیم مهمترین لباس در دوران زندگی شما لباس عروسی هست. و شما می خواهید مطمئن شوید بهترین انتخاب شما باشد. اما نظرات مختلف  باعث می  شود که این انتخاب بسیار سخت شود . واین نظرات باعث می شود  شما از انچه دوست دارید انتخاب کنید دور نماید . من همیشه اعتقاد دارم برای انتخاب لباس عروس دو نفر همراه شما باشند شما می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.

بهترین افرادی که می توانند همراه شما باشد مادر و بهترین دوست شما یا خواهر شما باشد و افرادی که صادقانه نظر خود را برای انتخاب لباس عروس به شما بگوییند.

برای انتخاب لباس عروسی عجله نکنید بهتر است لباس عروس را با توجه به فصل  و محل برگزاری لباس عروس انتخاب کنید.

sghm

این عوامل برای انتخاب لباس عروس نقش بسیار مهمی دارد و حتی شاید شما تغییر سایز دهید پس بهتر است  برای انتخاب لباس عروس عجله نکنید.  و انتخاب لباس عروس را هم به روز های اخر نگذارید و  عجله  شما باعث می شود شما انتخاب خوبی نداشته باشید.

برای انتخاب لباس عروس نباید زیاد لباس های عروس مختلف را تست کنید این امر باعث می شود شما سردرگم شوید و به انتخاب خود شک کنید در نتیجه انتخاب خوبی نداشته باشید.

سعی کنید از لباس عروس های چند بار پوشیده شده استفاد نکنید زیرا این لباس ها تغییر رنگ داده و یا دچار زدگی و پارگی شده باشد این لباس ها تخفیفات بسیار خوبی دارند ولی  این ملاک نمی شود که بهترین انتخاب شما باشد . دلسرد نشوید به جستجوی خود ادامه دهید به مزون های مختلف بروید تا بهترین انتخاب لباس عروس را با بهترین هزینه داشته باشید.

سعی کنید یک یا دوسایز  کوچکتر از سایز خود انتخاب کنید. و برای کاهش وزن خود تا روز عروسی برنامه ریز کنید  تا سایز مناسبی داشته باشید  سعی کنید  با توجه به ویژگی های بدن خود لباس عروسی خود را انتخاب کنید زیرا هر مدل لباس عروس به هر بدنی نمی یاید پس ویژگی بدن خود را بشناسید تا بهترین مدل لباس عروس را انتخاب کنید.

شاید یک لباس عروس برتن یک مایکن بسیار زیبا و جالب باشد ولی شاید برتن شما این ویژگی ها را نداشته باشد حتما لباس عروس را تست کنید.

 

هرگز لباس عروسی را دوست ندارید نخیرید شاید همراهان و فروشنده شما را تحد فشار قرار بگذارند تا لباس عروسی را که با میل شما نیست انتخاب کنید تسلیم نشوید زیرا این انتخاب شماست برای بهترین روز زندگیتان .

سعی کنید برای انتخاب لباس عروس بیشتر دقت کنید و برنامه داشته باشید تا بهترین لباس عروس را انتخاب کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *